Esmaspäev, Aprill 24, 2017

Reede, 21 Aprill 2017 20:18

- JÄRVE, ETTE! JÄRVE LÖÖ! See tähendab, et Vassili Pivovarov on mängus ja toetab oma võistkonda! Millest see alguse sai? Räägi, kuidas sa jõudsid jalgpalli juurde.

- Kõik algas lihtsalt, nii nagu igal poisil minu ajal: hoovijalgpallist ja koolivõistkonnast. Minu esimeseks treeneriks sai Andrei Dmitrovitch, kes õpetas mulle jalgpalli a-d ja b-d, mitte – „jookse-löö“. Ka tänase päevani jääb tema minu jaoks mitte ainult treeneriks ja juhendajaks, vaid ka elu õpetajaks! Ma austan Andreid väga ja olen talle tänulik selle eest, kui palju ta on ära teinud jalgpalli arendamiseks meie linnas. Juba tehnikumis tutvusin poistega, kes olid jalgpallikooli lõpetanud. Pärast ajateenistust, kui ma juba töötasin, saime kokku ning asutasime võistkonna, millega mängisime linnaturniiridel. Siis tuli mõte proovida oma jõudu Eesti Meistrivõistlustel. Mõtlesime välja nime “ALKO” – kollektiivpuhkuse armastajate assotsiatsioon – mitte see, mida teie mõtlesite. Võistkond oli esitatud Viies liigas, sellest kõik ka algas. Praegu püüan osaleda linnaturniiril VKG OIL ASis, kus ma töötan, võistkonna “KEEMIK” eest, ja ka veteranide turniiridel.

Reede, 21 Aprill 2017 15:23

- Roman, kõigepealt, palju õnne märtsikuu parima Esiliiga B treeneri tiitli puhul. 

- Aitäh. Tõttöelda ei tähenda individiuaalsed tunnustused ja auhinnad minu jaoks meeskondlikel spordialadel midagi. See on ikka kogu võistkonna ja iga mängija tulemus. Märtsis olime me kõik parimad, kuid seda on juba minevik, ees ootab uus etapp.

Reede, 07 Aprill 2017 16:36

- Andrei, sel hooajal on Sul juhendada kaks Eliitliiga võistkonda: U17 ja U16. Milliste raskustega meie võistkond kokku puutub? Millega jääme riigi parematele võistkondadele alla? 

- Eliitliiga U17, see on 2001. sünniaastaga poisid. Võistkond asutati viis aastat  tagasi. Alguses tegeles nendega „Lootuses“ Zakarljuka, edasi „Järvel“ Dmitrovich,  sel aastal hakkasin võistkonnaga tegelema aga mina. 2001. aastal sündinud poiste osas õnnestus meil võistkond säilitada ning jätkata arenguprotsessi. Hetkel jääme konkurentidele alla kõikides komponentides. Pearaskus on selles, et 2002. aastal sündinud poisid ja paljud ka aasta vanemad hakkasid jalgpalliga tegelema liiga hilja. Seetõttu jäävad nad alla nii füüsiliste kui mänguliste oskuste poolest. Lisaks kutsuti meie eelmise võistkonna paremad mängijad põhi- või duubelvõistkondadesse ja eelmise aasta võtmemängijad Gerassimets ja Petrov lõpetasid üldse spordiga. Neil põhjustel on võistkond väga muutunud ja minu eesmärk on töötada nõrkade kohtadega ning pöörata erilist tähelepanu individuaalsele tehnikale.

Football camp

Esiliiga B

# Meeskonnad M P
Järgmine mäng
K, 26. Apr. 2017 18:00
Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve
FC JOKER
FC JOKER
-:-

Viimane mäng
P, 23. Apr. 2017 16:00
Keila JK
Keila JK
Kohtla-Järve JK Järve
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Partnerid